Zostań opiekunem wirtualnym

Wielu ludzi uważa, że największym wydatkiem jest samo kupno konia. Tym czasem my wiemy, że kupno konia to dopiero początek wydatków. Tak naprawdę dopiero potem zaczynają się wydatki. I to nie małe wydatki.zostan wo

Średni koszt utrzymania jednego konia to około 400zł, w momencie kiedy koń potrzebuje lekarstw lub suplementacji kwota ta znacznie wzrasta. Jak wiadomo w naszej Fundacji większość koni to konie stare, z różnymi kontuzjami i chorobami.  Bardzo chcemy im pomagać, leczyć je, jednak nie jest nam łatwo zdobywać na to wszystko pieniądze.

Dlatego poszukujemy wirtualnych opiekunów, którzy są w stanie zobowiązać się do przekazywania nam comiesięcznej darowizny na wybranego przez siebie konia. Kwota jaka wirtualny opiekun zobowiąże się wpłacać jest całkowicie zależna od niego.

Wirtualny opiekun możne też przekazywać dary rzeczowe na danego konia w postaci: kantarów, derek, owijek, leków, które koń musi regularnie dostawać, pasz i suplementów diety.

Jeśli nie możesz przekazywać regularnych kwot na danego konia, możesz po prostu wpłacić dowolna kwotę na konto fundacji:

98 1090 1740 0000 0001 1383 4358 koniecznie z dopiskiem „DAROWIZNA”

 

Jeśli chcesz zostać wirtualnym opiekunem, któregoś z naszych koni zapraszamy do kontaktu z nami.

Konie które poszukuja wirtualnych opiekunów znajdziesz w zakładce NASZE KONIE I NIE TYLKO/ KONIE FUNDACYJNE